Мапа сайту
На русском
З Вами з 2006 року...
Додати закладинку!
ГоловнаБудівельна ліцензіяСертифікат інженераОхорона праціСертифікат ISO 9001Контакти
Яндекс.Метрика
Перейти на главную
Перейти на главную
Вітаю Вас на порталі для будівельних компаній!

Відразу хочу почати з того, що це не сайт Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а інформаційний проект, створений для полегшення деяких завдань, таких як:
- отримання будівельної ліцензії;
- отримання кваліфікаційного сертифіката (сертифіката інженера-проектувальника, інженера технагляду, експерта, архітектора);
- отримання дозволу на роботи підвищеної небезпеки (Охорона праці);
- розробка, впровадження та сертифікація систем контролю якості ISO 9001.
- інші супутні документи та дозволи, пов'язані з будівництвом.

Консультації з цих питань у нас, у більшості випадків, безкоштовні! Це не юридична компанія, що будує бізнес на посередниках, а проект багатьох, не байдужих до нашого майбутнього, людей!

Я всіма силами намагаюся розширити і зробити інформацію на сайті доступною і зрозумілою. Завжди радий співпраці як з офіційними органами (хоча, чомусь, вони не хочуть йти на діалог з народом) так і з аналогічними організаціями.

ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ! Читайте розділи до кінця! Не завжди є можливість швидко відповісти на дзвінок і озвучити Вам ту ж саму інформацію, яка знаходиться на сторінках. І якщо вже Ви користуєтеся інтернетом, використовуйте електронну пошту також. Це пов'язано, також, з тим, що я не самотній. Різними напрямками займаються різні люди, які постійно стежать і беруть участь у багатьох процесах, щодо ліцензування будівельної діяльності та сфери сертифікації інженерів-проектувальників, охорони праці тощо. І мені легше переправити Ваш лист для аналізу фахівцю, ніж відповідати за нього. Це відповідально.

Всі зміни в Законах про ліцензування і сертифікації відбувалися на моїх очах. Хоча з більшістю з них я категорично не згоден! Але, на жаль, за 8 років роботи в цій сфері заробив високу репутацію тільки у клієнтів, законодавці слухати не хочуть...

На моєму порталі постараюся простими словами донести Вам суть отримання цих документів. Розповісти з чого почати, і що робити в процесі отримання будівельної ліцензії, чи дозволу на роботи підвищеної небезпеки або кваліфікаційного сертифіката.

Я простий чоловік, який сам часто стикається з закритою машиною держорганів, зі мною легко знайти спільну мову і спілкуватися, знайти розуміння! Уважно ознайомтеся з розділом, який Вас цікавить, і, в разі необхідності, просто зв'яжіться зі мною!

З повагою,
Команда MINBUD.info
Будівельна ліцензія
Кваліфікаційний сертифікат
Сьогодні отримати
будівельну ліцензію
хотіли:
А отримати сертифікат
інженера
:
minbud.info@gmail.com
ПРИНОСИМ ИЗВИНИЕНИЯ, САЙТ НАХОДИТСЯ НА РЕКОСТРУКЦИИ. ВСЕ УСЛУГИ ВРЕМЕННО НЕ ДОСТУПНЫ