Яндекс.Метрика
Сьогодні отримати
будівельну ліцензію
хотіли:
А отримати сертифікат
інженера
:
Номер будівельної ліцензії. Дата закінчення дії ліцензії.

Законом України від 02.03.2015
222 VIII "ПРО ліцензування певних видів господарської діяльності", який набрав чинності 28 червня 2015 року, скасовується видача ліцензій на бланках суворої звітності запроваджується електронний вид ліцензії. Відповідно у Вас буде відсутній серія та номер ліцензії, зате буде реєстраційний номер у базі.

Нижче розповім, як і де Ви можете дізнатися реєстраційний номер своєї будівельної ліцензії (або ліцензії контрагента).

Єдиний ліцензійний реєстр - це автоматизована система збору, накопичення та обліку даних з питань ліцензування певних видів господарської діяльності, розпорядником якої є Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Отже, існує база виданих будівельних ліцензій, розпорядником якої є Державний науково-дослідний інститут автоматизованих систем в будівництві. Проект був створений в пориві спростити видачу будівельних ліцензій та запобігти корупції в цій галузі. Але, на жаль, остання перемогла. А проект залишився і активно використовується для внутрішніх потреб Держархбудінспекції.

Якщо Вам необхідно подивитися реєстраційний номер ліцензії, номер ліцензії старого (не електронного) зразка, здійсніть пошук у базі, який можна вести за різними критеріями, я, як правило, використовую ідентифікаційний код.

Введіть в поле "Пошук" ідентифікаційний код і натисніть "Фільтр":
Мапа сайту
На русском
З Вами з 2006 року...
Додати закладинку!
Перейти на главную
Перейти на главную
Tab MINBUD.info підтримує європейський шлях розвитку України.
+38 (097) 757-09-15; (097) 911-91-13, minbud.info@gmail.com