ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ОТРИМАННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ЛІЦЕНЗІЇ. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
Доброго дня!

«Скільки коштує будівельна ліцензія?» - один з перших питань, які Ви задаєте.
Відповім: 1 мінімальна зарплата та послуги нотаріуса по засвідченню 1 копії. Все, що вище - заробітки. Якщо базова ціна приблизна однакова, то чим більше спаму шле організація, чим крутіше у них офіс і т.д. тим дорожче обходиться Вам будівельна ліцензія. Запитайте у будь-якого, скільки від названої ними суми залишається на фірмі? Навряд чи Ви отримаєте чітку відповідь. А це вже початок не довірчих відносин. Ще гірше, якщо посередник видає цю послугу за свою. Там взагалі плутанина!

Вартість отримання будівельної ліцензії.
Прайс для скачування доступний наприкінці сторінки. Ціна на будівельну ліцензію, озвучена до початку процедури - фіксована і не підлягає зміні в процесі, як це роблять деякі мої конкуренти.

Порядок розрахунку вартості.
Якщо Вас цікавить індивідуальний перелік, то на електронну пошту необхідно відправити:
перелік бажаних робіт, контактна інформація (що б ми могли повідомити Вам результат) і Статистику. Листи анонімного характеру будуть розглядатися в останню чергу.

Не бійтеся відкритих запитів на вартість!
Це нормальна практика - пошук оптимального виконавця! Тому, якщо Вам хтось запропонував умови краще, ніж я - ніяких «палиць в колеса» ставити не буду, і дзвінків з проханням отримати будівельну ліцензію з моєю допомогою Ви не почуєте! Це означатиме тільки одне: мені ще потрібно працювати над удосконаленням цієї послуги, і все!

Повторне отримання будівельної ліцензії.
Вам, скоріш за все, вже дзвонили, та не один раз, з пропозицією продовжити дію Вашої будівельної ліцензії, строк якої повинен закінчитися. Нічого проти цих юридичних компаній я не маю, але порівняйте вартість, впевнений, що Вам назвали тисячі на дві дорожче. Саме стільки коштує «поділитися» інформацією про компанії, у яких закінчується строк дії ліцензії.

Вартість будівельної ліцензії в макромасштабі.
Взагалі кінцеву вартість будівельної ліцензії варто складати з суми отримання і суми проходження першої перевірки ліцензійних умов (десь через півроку). ЗАПОМ’ЯТАЙТЕ! Не довіряйте тим, хто пропонує безхмарне майбутнє, навіть за гроші! Видача ліцензії і перевірки - різні процеси!

Від чого залежить вартість будівельної ліцензії?
Перше. Від деякого "стандарту" ціни на послугу і від заробітку посередника, який пропонує Вам цю послугу.
Друге. Від наявності складних пунктів, які, найчастіше, просто Вам не потрібні, але про це чомусь люблять мовчати. Ну так! Це ж зайві гроші!
Третє. Від рівня відповідальності, СС-2 або СС-3.

Від чого не залежить вартість будівельної ліцензії?
Перше. Від укомплектованості, так-так! Отримання ліцензії, на превеликий жаль, це бізнес! Первісна укомплектованість впливатиме тільки на вартість можливого проходження перевірки ліцензійних умов.
Друга. Від місцезнаходження компанії.

Порядок розрахунків. Форма оплати.
Спочатку акцентую Вашу увагу, що вартість названа без держмита! Вона становить 1 мінімальну зарплату.
Оплата відбувається попередня, за договором на технічне консультування у сфері інжинірингу. При готівковому розрахунку вартість зменшується на 5%.
Я вважаю, ми завжди з Вами вирішимо питання оплати, адже не в цьому полягає мета нашого спілкування. Метою є бланк ліцензії з назвою Вашого підприємства!

У будь-якому випадку, звертайтесь! Разом ми завжди знайдемо вихід з будь-якої ситуації!
На русском
Мапа сайту
З Вами з 2006 року...
Додати закладинку!
Перейти на главную
Перейти на главную
Tab MINBUD.info підтримує європейський шлях розвитку України.
Яндекс.Метрика
Сьогодні отримати
будівельну ліцензію
хотіли:
А отримати сертифікат
інженера
:
Скачати прайс у форматі .doc
+38 (099) 911-21-15; (097) 911-91-13, minbud.info@gmail.com